اگر  موسسه شما سیستم های کنترل بی نقص اسناد را توسعه داده است ، خود را در زمره نخبگان بدانید. برای بقیه ، همیشه فرصت برای پیشرفت وجود دارد ، به خصوص وقتی که می خواهیم یک نیاز مهم انطباق را برآورده کنیم. در طول مدت فعالیت خود به عنوان یک متخصص مدیریت کیفیت ، بدون شک با مشکلات کنترل اسناد زیادی روبرو شده اید. در این مقاله ، ما 4 مورد از رایج ترین مشکلات کنترل اسناد و آنچه را که می توانید برای جلوگیری از آنها با نرم افزار مدیریت آموزش انجام دهید ، بیان خواهیم کرد.

7 راهکار برای افزایش توانمندی مدیریت

 1400-02-27 | نوشته : محمد کریمی

توسعه مهارت های مدیریتی برای همه افراد حرفه ای مهم است. طبق مجمع جهانی اقتصاد ، مدیریت افراد یکی از 10 مهارت برتر برای پیشرفت در نیروی کار امروز است.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه ویزن در کنار بسیاری از امکاناتی که به صورت یکپارچه در اختیار موسسات و مراکز آموزشی قرارداده است، سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را در پکیج خود ارائه می دهد.  در این مقاله به بررسی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)  به عنوان یکی از مهمترین سیستم های مدیریت آموزشگاه  و امکاناتی که  ویزن در اختیار مدیران موسسات قرارمی دهد، می پردازیم.

خرید یک نرم افزار اشتباه یکی از پرهزینه ترین اشتباهات یک تجارت است. از هزینه های مالی ، سرمایه گذاری در زمان ، اعتبار - عواقب آن گسترده و عمدتا قابل اندازه گیری نیست-  ، اما تأثیر آن بسیار زیاد است. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اطمینان حاصل کنید که نرم افزار درست را برای تجارت خود انتخاب کرده اید و الزامات عملکردی خود را تعریف کنید .

مدیران موسسات آموزشی همواره در مورد جذب دانش پژوه و مخاطب برای موسسه خود نگرانی و دغدغه هایی دارند. این نگرانی ها مربوط به امور تبلیغات و بازاریابی سیستم آموزشی است. نگرشی که مدیر یک موسسه آموزشی به این موضوع دارد این است که بتواند نیروهایی برای بازاریابی موسسه خود تعریف کند و درصدهای پورسانت و تخفیف های آن ها را با اعطای کد معرف مشخص نماید و از همه مهمتر اگر دارای چندین شعبه در یک شهر یا چندین شهر بود، بتواند  به مدیریت  و کنترل آنلاین و ساختارمند آنها بپردازد.

دلایل زیادی وجود دارد که شما باید به استفاده از نرم افزارهای آموزشی در کلاس خود فکر کنید. به عنوان مثال ، این نرم افزار دانش پژوهان شما را قادر می سازد تا یادگیرندگان مستقل موثرتری باشند. حتی دانشجویان با معلولیت شدید نیز می توانند استفاده کنند، زیرا این نرم افزار همه را در یک سطح قرار می دهد.

یکی از مهمترین دغدغه های مدیران موسسات آموزشی، امور مالی مربوط به فرآیندهای ثبت نام، برگزاری دوره و وضعیت شهریه دانش پذیران است. یک مدیر همواره به دنبال سیستم آموزشی بوده که بتواند ساختار مالی آموزشگاه را پوشش دهد. بنابراین یکی از مهمترین ویژگی های یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه ، فراهم سازی امکان ثبت فعالیت های مالی موسسه آموزشی است.

انجام نظرسنجی رضایت برای موسسات آموزشی، عملی سودمند است. این اقدام به ایجاد یک کانال گفتگو با مخاطبان کمک می کند ، که احساس ارزش بیشتری می کنند و آموزشگاه را قادر می سازد خدمات قاطعانه تری ارائه دهد که مطابق با نیازها و ترجیحات مصرف کننده توسعه یافته است.

الگوهای نیاز سنجی آموزشی

 1400-01-21 | نوشته : محمد کریمی

نيازسنجی آموزشی عبارت است از؛ فرآيند جمع آوری اطلاعات درباره آن دسته از نيازهای آشکار يا پنهان افراد که از طريق آموزش قابل رفع است. نیازسنجی آموزشی، گام اولیه در فرایند دوره های آموزشی و استراتژی های آموزشی می باشد. این چرخه با یک کنکاش سیستماتیک آغاز می شود تا نیازهای آموزشی جمعیت موردنظر شناسایی شود و باید در طول برنامه ریزی، اجرا و ارزشیابی نیز ادامه داشته باشد.

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، یکی از زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ است که  به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. نرم افزار مدیریت آموزشگاه ویزن در کنار بسیاری از امکاناتی که به صورت یکپارچه در اختیار موسسات و مراکز آموزشی قرارداده است، بهینه سازی موتورهای جستجوگر برای وب سایت را در سیستم خود ارائه می دهد.  در این مقاله به بررسی بهینه سازی موتورهای جستجوگر (SEO) به عنوان یکی از مهمترین سیستم های مدیریت آموزشگاه  و امکانی که  ویزن در اختیار مدیران موسسات قرارمی دهد، می پردازیم.