گروه نرم افزاری ویزن پس از تحقیقات بسیار در حوزه آموزش و شناخت  و بررسی مشکلات پیش روی موسسات آموزشی  تصمیم گرفت سیستم آموزشی را طراحی کند که بتواند امور مربوط به بخش های مختلف یک موسسه آموزشی ، از جمله امور آموزشی ، مالی ، بازاریابی ، مدیریت ارتباط با مشتری و گزارش گیری ها را ساماندهی و یکپارچه نماید و این موضوع را به عنوان رسالت خود قرار داد.

نرم افزار آموزشی ویزن ، تحت وب بوده و در صورت دسترسی به اینترنت ، قابلیت استفاده بدون محدودیت مکانی ، زمانی و همینطور خارج از سیستم های آموزشگاه را دارا می باشد.

 

پرتال اطلاع رسانی وب سایتی برای معرفی موسسه آموزشی است که تمامی خدمات موسسه اعم از معرفی دوره ها  ، قوانین، بلاگ ها و... را به نمایش می گذارد.

نرم افزار آموزشی ویزن یک سیستم یکپارچه و آنلاین آموزشی است که شما با استفاده از آن علاوه بر امکانات نرم افزاری دارای پرتال اطلاع رسانی جهت معرفی آموزشگاه می باشید.

بله در نرم افزار ویزن بخشی با عنوان بلاگ در نظر گرفته شده است که می توانید  مقالات و محتوای مورد نظر خود را  در این بخش بارگزاری نمایید که تاثیر بسزایی در بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجوگر خواهد داشت.

 در قسمت پنل مدیریتی پرتال ویزن ، شما می توانید قوانین و مقررات مربوط به موسسه خود را وارد کنید که در منوی قوانین و مقررات پرتال قابل مشاهده خواهد بود .

بله ، به هنگام تعریف هر دوره در پنل مدیریتی ، می توانید با استفاده از فعال کردن گزینه " مشاهده در صفحه نخست " امکان نمایش آن دوره در صفحه اصلی پرتال را فراهم نمایید .

 در قسمت تعریف هر دوره آموزشی  ، بخشی برای سئو طراحی شده که در صورت تمایل شما به سئو کردن (  بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر ) آن دوره می توانید اقدامات لازم را در آن قسمت انجام دهید .

      سامانه آموزشی ویزن روی تمامی مرورگرهای معروف قابل استفاده است.

     به زودی اپلیکیشن ویزن در دو نسخه Android و ios رونمایی خواهد شد.

نرم افزار ویزن قابلیت ریسپانسیو و نمایش بر روی انواع نمایشگر و بخصوص موبایل و تبلت را دارد .

  سامانه  ویزن برای مدیریت آنلاین آموزشگاه ها طراحی شده است و در صورت نیاز امکان دسترسی به آن در سیستم های خارج از موسسه نیز وجود دارد .

  در نسخه غیر رایگان سامانه ویزن ، امکان برگزاری آموزش به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

    امکان تعریف ترم آموزشی و مشخص کردن تاریخ آغاز و پایان ترم برای مدیر آموزش وجود دارد.

بله ، می توانید ساختار آموزشی خود را به صورت منظم و استاندارد برپایه تعریف دپارتمان ، گروه و دوره تعریف نمایید.

امکان آزمون آنلاین به صورت تستی و تشریحی برای موسسه وجود دارد که البته در نسخه غیر رایگان نرم افزار ویزن قابل استفاده می باشد .

در نسخه غیر رایگان ، این امکان برای موسسات فراهم شده است که بتوانند دوره های کوتاه مدت خود را که ترکیبی از چند دوره است و با عنوان پودمان بیان می شود تعریف کنند.

بله ، نرم افزار ویزن ساختاری را برای موسات آموزشی فراهم کرده است که بتوانند خدمات ارزش افزوده خود ،  از جمله فروش محصولات آموزشی اعم از کتاب ، جزوه ، صوت و فیلم آموزشی  را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند .

 یکی از ویژگی های مربوط به مدیریت آموزش در سامانه آموزشی ویزن امکان صدور گواهینامه یا مدرک دوره آموزشی می باشد.

در قسمت مدیریت آموزش نرم افزار ویزن ، امکان ثبت نام و انصراف با زمان بندی تعین شده قابل استفاده است.

بله در ساختار آموزش نرم افزار ، امکانی جهت نظرسنجی فراهم شده تا مدیر با طراحی سوالاتی که مدنظر دارد بتواند به صورت آنلاین نظر سنجی را انجام دهد.

برای اساتید پنل اختصاصی درنظر گرفته شده است  که  از این طریق امکان درج نمرات را فراهم کرده است.

در نرم افزار آموزشی ویزن ، انواع شیوه های پرداخت آنلاین و آفلاین به صورت نقدی ، تقسیطی یا چک وجود دارد.

بله امکان شیوه های مختلف پرداخت مانند نقد  ، تقسیط ، چک  و یا  ارائه نامه اداری در این سامانه وجود دارد.

هر مخاطب یا دانش پژوهی که در سامانه عضو شود و یا از خدمات موسسه نظیر ثبت نام در دوره ها ، خرید محصولات آموزشی و سایر خدمات ارزش افزوده ی آن استفاده نماید ، دارای یک پنل اختصاصی در سیستم آموزشی آن موسسه خواهد بود .

یکی از امکانات مربوط به بخش مدیریت ارتباط با مشتریان ، امکان ارسال پیامک یا ایمیل نه تنها ویژه دانش پژوه بلکه برای اساتید و سایر اعضای عضو در در سامانه می باشد.

هر موسسه آموزشی واحدی با عنوان بازاریابی دارد. در این واحد، بازاریابان دارای سطوح مختلفی می باشند و به نسبت همین سطح ، درصد پورسانت های متفاوتی به آن ها تعلق می گیرد. در سامانه آموزشی ویزن امکان تعریف سطوح مختلف و اختصاص پورسانت متناسب با هر سطح برای مدیر وجود دارد.

در نرم افزار آموزشی ویزن برای ساختار بازاریابی امکاناتی مانند تعریف سطوح بازاریابی ، اختصاص کد معرف ، امکان تخصیص درصد های پورسانت برای بازاریابان وجود دارد.

برخی از موسسات آموزشی ممکن است دارای  شعبه یا نمایندگی در یک شهر یا شهرهای مختلف باشند که نرم افزار ویزن امکان تعریف این نمایندگی ها و کنترل و مدیریت آنها در امور آموزشی ، مالی ، بازاریابی و...  را بصورت یکپارچه فراهم می کند.

در برخی موسسات سیستم بازاریابی شبکه ای وجود دارد  که در آن با اختصاص کدهایی به بازاریابان درصد تخفیف و پورسانت اختصاصی برای آنها تعریف می شود که سیستم آموزشی ویزن این امکان را به صورت سیستمی فراهم می سازد.

 در نرم افزار ویزن امکان دریافت گزارشات مالی مانند درآمدها ، هزینه ها ، تراز مالی و وضعیت پرداختی های دانش پژوهان امکان پذیر است .

 امکان دریافت گزارشات آموزشی اعم از تعداد دانش پژوهان ، مدرسین ، تعداد دوره ها و میزان رشد موسسه در قسمت گزارشات وجود دارد .

اشتراک گذاری :