Warning: session_start(): open(/opt/alt/php74/var/lib/php/session/sess_3f6d4446cd0b8e5c06efdc1780d905ea, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/adivnet/domains/vizen.ir/public_html/main_config/config/top_config.php on line 3

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php74/var/lib/php/session) in /home/adivnet/domains/vizen.ir/public_html/main_config/config/top_config.php on line 3
نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان

در دنیای امروز شیوه فعالیت کسب و کارهای مختلف تغییر کرده است. هر کسب و کاری حرکت به سوی به روز بودن، کاهش هزینه، افزایش درآمد، رضایتمندی مشتریان و ارتباط بهتر با آنها و از همه مهمتر یکپارچه سازی و آنلاین بودن را سرلوحه کار خود قرار داده است. کسب و کارهای آموزشی هم از این تغییرات مستثنی نیستند و برای رشد سیستم و نگهداری خود در بازار رقابتی ناچار به تغییر و به روز شدن هستند.

سرویس آموزشی ویزن که یک سیستم یکپارچه و جامع آموزشی مبتنی بر تکنولوژی رایانش ابری است موضوع به روز شدن و توانمندسازی موسسات آموزشی به تکنولوژی های روز را پیش روی خود قرار داده است. این سرویس با رسالت ساماندهی امور مرتبط با موسسات آموزشی راه اندازی شده که در طول چندین سال تحقیق از سوی واحد تحقیق و توسعه خود، مشکلات و نیازهای موسسات آموزشی در حوزه های مختلف از آموزشی و مالی تا فروش و مدیریت شعب را شناسایی کرد و به دنبال طراحی سیستمی بود که تمامی این مسائل را تحت پوشش قرار دهد.

گروه نرم افزاری ویزن با اتکا به تیم متخصص و مجرب خود و با تحقیقات بسیار در حوزه آموزش در آموزشگاه های زبان  توانست برای اولین بار در کشور سرویس آنلاینی را طراحی کند ، که منطبق با تکنولوژی رایانش ابری جهت پردازش سریع و امن اطلاعات باشد و با ساختار یکپارچه و آسان خود موجب رضایت کاربران از کاربری در این سامانه شود . وجود نرم افزار مدیریت آموزشگاه  برای زبان آموزان تاثیرات مثبت فراوانی را دارد و همچنین در آینده ای نزدیک داشتن نرم افزار مدیریت آموزش (TMS)  برای موسسات زبان یکی از معیارهای اصلی انتخاب زبان آموزان خواهد بود زیرا رفت و آمد و فرم های کاغذی به مرور حذف خواهد شد و از طریق تکنولوژی باید ارتباطات برقرار شود. مجموعه کامل نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان  دارای امکاناتی است که به صورت مختصر در ذیل بیان می گردد:

- وب سایت اختصاصی جهت معرفی خدمات آموزشی (CMS)

- استفاده از تکنولوژی های برتر در سئو (SEO & SES)

- پیوستگی با شبکه های مجازی

- امکان مدیریت موسسه آموزشی و شعب

- امکان تنظیمات اختصاصی و ایجاد خدمات ارزش افزوده

- دارا بودن فرآیندها ی آنلاین آموزشی (LMS)

- امکان مدیریث ارتباط با مشتری (CRM)

- ارائه خدمات ارزش افزوده به کاربران

- بخش پشتیبانی و تیکتینگ

- مدیریت بازاریابی و شعب موسسه (Marketing)

- ارائه گزارشات ویژه نمودار رشد، آموزشی ، مالی

- امکان داشتن خدمات مانیتورینگ آنلاین از میزان پیشرفت خدمات

- زیر ساخت رایانش ابری

کلمات کلیدی :   
اشتراک گذاری :